Mamma/barn CrossEscape

En lite tyngre cirkelträning där vi jobbar mycket med kroppen samt med yttre belastning i 45-sekunders-intervaller!

Anpassat
Intervaller
45 min

Mamma/Barn CrossEscape

Här finns det möjlighet att ta ut sig rejält för den som har tränat ett tag, men det går också bra att känna sig för och ta det lite lugnt.

Mamma/Barn Cross Escape är en lite tyngre cirkelträning där vi jobbar mycket med kroppen samt med yttre belastning i 45-sekunders-intervaller. Intensiteten bestämmer du själv. Hur många repetitioner orkar du göra? Vilken belastning är lagom för dig?

Här finns det möjlighet att ta ut sig rejält för den som har tränat ett tag, men det går också bra att känna sig för och ta det lite lugnt. Barnen tar plats i mitten av salen och kan ligga i vårt stora babygym, på matta eller i babysitter. Det går också bra att jobba med barnen i famnen.

Jag vill veta mer

Fyll i formuläret så återkommer vi till dig inom kort

Bli medlem
Hej 👋

Välj ett av valen nedan för att komma i kontakt med rätt person på malkars.

Medlemskap

Har du frågor eller är du intresserad av ett medlemskap?

Skicka ett meddelande »

Kontakt

Har du allmänna frågor eller vill du boka en tid för behandling?

Skicka ett meddelande »

Skicka ett meddelande
  • Hidden