Här kan du hitta våra underbara medarbetare. Välkommen att kontakta oss!

Telefonnummer till växeln är 0480-49 29 29

Medlemsrådgivare

Carolina Lupén

Kalmar / Mönsterås

carolina@malkars.se
0708-749153

Anna Persson

Kalmar

anna.p@malkars.se
070-8221369

Emma Donnerstål

Nybro

emma@malkars.se
070-9853564

Ida Karlsson Rylander

Kalmar/ Lindsdal /Mönsterås

ida@malkars.se
070-144 27 66

Johanna Celion

Ljungbyholm

johanna.c@malkars.se
076-3398218

Annica Gustavsson

Färjestaden/ Mörbylånga

annica.gustavsson@malkars.se
0706-033 434

Stefan Svensson

Lindsdal

stefan.svensson@malkars.se
0704-168 700

Daniel Fisch

Kalmar, MilonCoach

daniel@malkars.se

Ingela Johansson

KALMAR

ingela@malkars.se
072-3808969

Emelie Elmes

MAMMALEDIG!


Inspiratörer

Åsa Tugetam

Cykel, Gymcirkel, Indoor


Bosse Ström

GymCirkel, Indoor, TRX, Mage/Rygg


Eva Frick

Cykel


Robert Arvefalk

AerobicDance, Styrka Lår/Mage, Kondition/förbränning


Linda Nordenhög

Dans, BODYPUMP, GymCirkel


Annica Gustavsson

GymCirkel, Indoor, Mage/Rygg, Kondition/Styrka, TRX Rip


Daniel Fisch

MILONCOACH, Fysioterapeut


Emma Donnerstål

Yoga, BODYPUMP, GymCirkel, Kettlebells


070-9853564

Cecilia Delborn

MindfulnessMeditation, MindfulnessYoga, YinYoga


Nicklas Gräns

GymCirkel


Ulrika Fransson

Yoga


Isabelle Johnsson

CrossCage, Pulsträning. Mage/Rygg


Jessica Richardsson

GymCirkel


Sherine Nilsson

MilonCoach, Gyminstruktör


Andreas Halkjaer

MilonCoach, Gyminstruktör


Camilla Dewerud Magnusson

Cykel, CrossCage, GymCirkel


Katja Öberg

Dans, Step, Kondition/Styrka


Karin Åberg

Gymcirkel Harmoni


Moa Rörström

CROSSCAMP, CROSSESCAPE, GYMCIRKEL, BOX


Amanda Petersson Snar

Indoor


Josephine Kjellme

Yoga


Johanna Celion

GymCirkel


Jan-Magnus Karlsson

Cykel


Stina Pernbert

GymCirkel, BODYPUMP


Sara Ragnarsson

JungleSport, Cross Escape


Ida Hägerby

Yoga


Hanna Petersson

BODYPUMP, GymCirkel, Cykling, Kettlebells


Ingela Johansson

TRX-rip, Gyminstruktör, GymCirkel


Lotta Haglund

Cykling, Indoor, Kettlebells


Henry Björkman

gyminstruktör


Stefan Svensson

GymCirkel, Indoor, TRX Rip


Catarina Redin

GymCirkel, Mage/Rygg, Indoor


JEANETTE HAMN

Gymcirkel, Dans, Konditon/Styrka, Core, Gympa


Klas-Göran Kumlin

cykel, indoor, gymcirkel


Marie Sjö

gymcirkel, crosscage


Anna Persson

INDOOR, Gymcirkel, MAGE/RYGG, Mamma/Barn, CrossEscape


Micke Johansson

Cykel, Indoor, gymcirkel, kombi


Camilla Ovhagen

Dansfeber, Yoga


Annika Berglund

Gymcirkel, Indoor, Core Kond/Styrka, Kettlebells, Step, junglesport


Johanna Fransson

Gyminstruktör


Annika Aronsson

bodypump, Gymcirkel, Indoor, Mage/Rygg, Styrka, Core


Jenny Grindestam

bodypump, cykel


Neea Löfvenberg

GYMCIRKEL


Anna Larsson

Cykling


Amanda Bäck

GymCirkel


Gunilla Carrington

GlobalYoga, Yoga


Sara Hagman

BodyPump, Mage/Rygg, GymCirkel


Anna Malmqvist

GymCirkel


Hanna Canova

Yoga


Johanna Carlsson

gymcirkel harmoni, Jungle, Indoor, BoxMix


Marie Sjöstrand

CYKEL


Carola Petersson

Yoga, GymCirkel, Cykel, Indoor, BODYPUMP, Kettlebells, Core


Anneli Maria Johnsson

BODYPUMP, GYmCirkel, Indoor, jungle, Core, kettlebells, yoga, kondition/styrka


Karolina Sävmark

GYMINSTRUKTÖR


Frida Hylander

Dans, kondition/förbränning, mage/rygg


Charlotte Jonsson

Dans, Pulsjympa, Löpklass


Emma Wiström

DANS


Ida Karlsson Rylander

GymCirkel, Born To Move


Janne strindhag

Cross Escape, Box, KILLERCROSS, GYMCIRKEL, kettlebells


Julia Gustafsson

Cykel, Tabata


Erica Linder

Dans, Konditions/Styrka


Maja Pockar

Dans


Lizette Krantz

CYKEL, GYMCIRKEL


Sussann Svenzen

Yoga


Kalle Fransson

Löpklass


Anders Carlstedt

GymCirkel, BOX, KILLECROSS


Emelie Elmes

Mammaledig!


Philip Maatz

Cykel, Box, Cross Escape


Angelica Datmo

GYMCIRKEL, MAGE/RYGG


Jan Gustafsson

Cykel


Jessica Klein

Mix Jympa, GymCirkel Harmoni, Mage/Rygg


Denise Göransson

bodypump, indoor


Reception/Växel

Henry Björkman

malkars nybro


Annica Gustavsson

Anläggningsansvarig Färjestaden

annica@malkars.se
0706-033 434

Sara Malkar

Anläggningsansvarig Ljungbyholm och City


Jessica Klein

Västra


Stefan Svensson

Anläggningsansvarig lindsdal

stefan@malkars.se
0704-168 700

Jeanette Hamn

Malkars Västra


jonathan römberg

malkars västra


Emma Donnerstål

Anläggningsansvarig Nybro

emma@malkars.se
070-9853564

Behandlingar

Peter Broström

Legitimerad Sjukgymnast

info@malkars.se
0722-123 789

Fredrik Berggren

legitimerad Naprapat

fredrik@malkars.se
0706-64 62 97

Maria Ingelsson

Legitimerad Psykolog

maria.i.s@malkars.se
0705-157 012

Hans Mattsson

Massageterapeut

hans@malkars.se
0706-41 17 75

Jerry brännmyr

Rehabspecialist

info@malkars.se
0480-492929

Anna Holm

Legitimerad fysioterapeut

info@annaholm.se

Personliga tränare

Jesper Johansson

VD / PERSONLIG TRÄNARE

info@jesper-pt.se
0704640868

Jenny Dietrichson

Kostrådgivare

jenny@jesper-pt.se

Mikael Yen

Personlig Tränare

mikael@jesper-pt.se
0738211188

Camilla Karlsson

Personlig Tränare

camilla@jesper-pt.se
0733977773

Andreas Urzander

Personlig Tränare

andreas@jesper-pt.se
0733931816

Daniel Andersson

Personlig Tränare

daniel@jesper-pt.se
0708238321

Claes Pettersson

PERSONLIG TRÄNARE

claes@jesper-pt.se
0707216 679

Maria Samuelsson

PERSONLIG TRÄNARE

maria@jesper-pt.se
0702210132

Administration

janne strindhag

gruppträningskoordinator

janne@malkars.se
0709853674

Ingela Johansson

Administrationsansvarig

ingela@malkars.se
0480-49 29 29

Josefine Nilsson

Fakturahantering

josefine@malkars.se
0480-49 29 29

Lena Löfvenberg Norin

Säljchef & Marknad

lena@malkars.se
0480-49 29 29

Service och underhåll

Natalia Ericsson

LOKALVÅRD


Suthinla Palm

Lokalvård


Danuta Nimcewicz

Lokalvård


Ingrid Löfvenberg

Service och Underhållsansvarig

service@malkars.se
0739-610451

Larz Hult

Service OCH underhåll


0480-49 29 29

Ledning

Anna Roudén

Gruppträningschef

anna.rouden@malkars.se
0739-610 454

Maria Römberg

Produktionschef

maria.romberg@malkars.se
0708-786 705

Lars Malkar

VD

lars.malkar@malkars.se
0480-49 29 29