Kontakta oss

Här kan du hitta våra underbara medarbetare. Välkommen att kontakta oss!

Telefonnummer till växeln är 0480-49 29 29

Medlemsrådgivare

Emelie Elmes

KALMAR / LJUNGBYHOLM

emelie@malkars.se
070-9542364

Emma Donnerstål

Nybro

emma@malkars.se
070-9853564

Johanna Celion

Ljungbyholm

johanna.c@malkars.se
076-3398218

Ingela Johansson

KALMAR

ingela@malkars.se
072-3808969

Annica Gustavsson

Färjestaden

annica@malkars.se
0706-033 434

Stefan Svensson

Lindsdal / Västra

stefan@malkars.se
0704-168 700

Tilde Hammarström

Smedby, City, Varvsholmen, Västra

tilde@malkars.se
070-9853886

Anna Persson

Kalmar/ Lindsdal/ Varvsholmen

anna.p@malkars.se
070-8221369

Alexandra Johansson

Borgholm, Kalmar

alexandra@malkars.se
072-3726654

Linnea Olsson

Mörbylånga

linnea@malkars.se
073-3832285

Ida Karlsson Rylander

Mönsterås, Kalmar

ida@malkars.se
070-144 27 66

Inspiratörer

Emelie Elmes

THE TRIP / HIIT CHALLENGE


Åsa Tugetam

Cykel, Gymcirkel, Indoor


Bosse Ström

GymCirkel, Indoor, TRX, Mage/Rygg


Eva Frick

Cykel


Robert Arvefalk

AerobicDance, Styrka Lår/Mage, Kondition/förbränning


Linda Nordenhög

Uppehåll pga utbildning på annan ort.


Annica Gustavsson

GymCirkel, Indoor, Mage/Rygg, Kondition/Styrka, TRX Rip


Daniel Fisch

MILONCOACH, Fysioterapeut

daniel@malkars.se

Emma Donnerstål

Yoga, BODYPUMP, GymCirkel, Kettlebells


070-9853564

Cecilia Delborn

MindfulnessMeditation, MindfulnessYoga, YinYoga


Nicklas Gräns

GymCirkel


Ulrika Fransson

Yoga


Melicia Hjertqvist

Miloncoach, Tabata, HIIT Challange


Jessica Richardsson

GymCirkel


Sherine Nilsson

MilonCoach, Gyminstruktör


Andreas Halkjaer

MilonCoach, Gyminstruktör


Camilla Dewerud Magnusson

Cykel, CrossCage, GymCirkel


Katja Öberg

Dans, Step, Kondition/Styrka


Karin Åberg

Gymcirkel Harmoni


Moa Rörström

CROSSCAMP, CROSSESCAPE, GYMCIRKEL, BOX


Amanda Petersson Snar

Indoor


Josephine Kjellme

Yoga


Johanna Celion

GymCirkel


Jan-Magnus Karlsson

Cykel


Stina Pernbert

GymCirkel, BODYPUMP


Sara Ragnarsson

JungleSport, Cross Escape


Ida Hägerby

Yoga


Tilde Hammarström

Bike Challenge, GymCirkel, CrossEscape, Run Challenge


Hanna Petersson

BODYPUMP, GymCirkel, Cykling, Kettlebells


Ingela Johansson

TRX-rip, Gyminstruktör, GymCirkel


Henry Björkman

gyminstruktör


Stefan Svensson

GymCirkel, GYMINSTRUKTÖR


Catarina Redin

GymCirkel, Mage/Rygg, Indoor


JEANETTE HAMN

Gymcirkel, Dans, Konditon/Styrka, Core, Gympa


Klas-Göran Kumlin

cykel, indoor, gymcirkel


Marie Sjö

gymcirkel, crosscage


Anna Persson

The Trip, INDOOR, Gymcirkel, MAGE/RYGG, Mamma/Barn, CrossEscape


Micke Johansson

Cykel, Indoor, gymcirkel, kombi


Camilla Ovhagen

Dansfeber, Yoga


Annika Berglund

Gymcirkel, Indoor, Core Kond/Styrka, Kettlebells, Step, junglesport


Johanna Fransson

Gyminstruktör


Annika Aronsson

bodypump, Gymcirkel, Indoor, Mage/Rygg, Styrka, Core


Atchara Fajersson

BOX, GYMCIRKEL


Jenny Grindestam

bodypump, cykel


Amanda Bäck

GymCirkel


Gunilla Carrington

GlobalYoga, Yoga


Sara Hagman

BodyPump, Mage/Rygg, GymCirkel


Anna Malmqvist

GymCirkel


Hanna Canova

Yoga


Felix Loftenius

Miloncoach, Cykel, Gymcirkel


Marie Sjöstrand

CYKEL


Sarah Svensson

GymCirkel, MageRygg, Tabata


Miloncoach


Carola Petersson

Yoga, GymCirkel, Cykel, Indoor, BODYPUMP, Kettlebells, Core


Anneli Maria Johnsson

BODYPUMP, GYmCirkel, Indoor, jungle, Core, kettlebells, yoga, kondition/styrka


Karolina Sävmark

GYMINSTRUKTÖR


Frida Hylander

Dans, kondition/förbränning, mage/rygg


Charlotte Jonsson

Dans, Pulsjympa, Löpklass


Emma Wiström

DANS


Ida Karlsson Rylander

BODYPUMP /GymCirkel / CROSS ESCAPE


Janne strindhag

Cross Escape, Box, KILLERCROSS, GYMCIRKEL, kettlebells


Julia Gustafsson

Cykel, Tabata


Linnea Olsson

Gymklass, Miloncoach


Erica Linder

Dans, Konditions/Styrka


Maja Pockar

Dans


Kalle Elmes

Löpklass


Anders Carlstedt

GymCirkel, BOX, KILLECROSS


Philip Maatz

Cykel, Box, Cross Escape


Angelica Datmo

GYMCIRKEL, MAGE/RYGG


Lasse Thomsson

Cross Escape, Gymcirkel, CrossOver, Box, Cykel


Jan Gustafsson

Cykel


Jessica Klein

Walk Challenge, Guldpaus, Mix Jympa, GymCirkel Harmoni, Mage/Rygg, YogaHarmoni


Denise Göransson

bodypump, indoor


Reception/Växel

Emma Donnerstål

Anläggningsansvarig Nybro

emma@malkars.se
070-9853564

Annica Gustavsson

Anläggningsansvarig Färjestaden

annica@malkars.se
0706-033 434

Alexandra Johansson

Anläggningsansvarig Borgholm

alexandra@malkars.se
072-3726654

Anna Persson

Anläggningsansvarig Lindsdal

anna.p@malkars.se
070-8221369

Ida Karlsson Rylander

Anläggningsansvarig Mönsterås

ida@malkars.se
0701442766

Linnea Olsson

Anläggningsansvarig Mörbylånga

linnea@malkars.se
073-3832285

Carolina Lupén

Anläggningsansvarig MALKARS CITY

carolina@malkars.se
0708749153

Jeanette Hamn

Malkars Västra


jonathan römberg

malkars västra


Jessica Klein

Anläggningsansvarig ljungbyholm

jessica@malkars.se

Behandlingar

Sherine Nilsson

Kursansvarig Kom-iform VIKT, Hälsopedagog

sherine@malkars.se
070-4253532

Fredrik Berggren

Naprapat

fredrik.berggren@malkars.se
0706-64 62 97

Maria Ingelsson

Legitimerad Psykolog

maria.i.s@malkars.se
0705-157 012

Sandra Albertsson

Naprapat

sandra.albertsson@malkars.se
076-824 83 53

Daniel Wesslund

Naprapat

daniel.wesslund@malkars.se
076-838 45 90

Hans Mattsson

Massageterapeut

hans@malkars.se
0706-41 17 75

Jerry brännmyr

Rehabspecialist

info@malkars.se
0480-492929

Anna Holm

Legitimerad fysioterapeut

info@annaholm.se

Personliga tränare

Jesper Johansson

VD / PERSONLIG TRÄNARE

info@jesper-pt.se
0704640868

Jenny Dietrichson

Kostrådgivare

jenny@jesperpt.se

Mikael Yen

Personlig Tränare

mikael@jesperpt.se
0738211188

Camilla Karlsson

Personlig Tränare

camilla@jesperpt.se
0733977773

Andreas Urzander

Personlig Tränare

andreas@jesperpt.se
0733931816

Daniel Andersson

Personlig Tränare

daniel@jesperpt.se
0708238321

Claes Pettersson

PERSONLIG TRÄNARE

claes@jesperpt.se
0707216 679

Maria Samuelsson

PERSONLIG TRÄNARE

maria@jesperpt.se
0702210132

Administration

Daniel Fisch

Leg fysioterapeut, Projektkoordinator, Milonansvarig

daniel@malkars.se

Sara Malkar

Administration


janne strindhag

gruppträningskoordinator

janne@malkars.se
0709853674

Ingela Johansson

Administrationsansvarig

ingela@malkars.se
0480-49 29 29

Sandra Nilsson

Administration

Mammaledig!
0480-49 29 29

Lena Löfvenberg Norin

Säljchef & Marknad

lena@malkars.se
0480-49 29 29

Service och underhåll

Natalia Ericsson

LOKALVÅRD


Suthinla Palm

Lokalvård


Danuta Nimcewicz

Lokalvård


Marcus Thuresson


Olle Mattsson


Janne Löfvenberg

SERVICE OCH UNDERHÅLL


0480-49 29 29

Larz Hult

Service OCH underhåll


0480-49 29 29

Ledning

Anna Roudén

Gruppträningschef

anna.rouden@malkars.se
0739-610 454

Maria Römberg

Produktionschef

maria.romberg@malkars.se
0708-786 705

Lars Malkar

VD

lars.malkar@malkars.se
0480-49 29 29