Här kan du hitta våra underbara medarbetare. Välkommen att kontakta oss!

Telefonnummer till växeln är 0480-49 29 29

Medlemsrådgivare

Anna Persson

Kalmar

anna.p@malkars.se
070-8221369

Robin Andersson

KALMAR

robin@malkars.se
070-1442766

Emma Donnerstål

Nybro

emma@malkars.se
070-9853564

Johanna Carlsson

Ljungbyholm/ KALMAR

johanna@malkars.se
070-3398429

Annica Gustavsson

Färjestaden

annica.gustavsson@malkars.se
0706-033 434

Stefan Svensson

Lindsdal

stefan.svensson@malkars.se
0704-168 700

Johanna Celion

Ljungbyholm / Kalmar

johanna.c@malkars.se
076-3398218

Ingela Johansson

KALMAR / LJUNGBYHOLM

ingela.johansson@malkars.se
072-3808969

Emelie Elmes

MAMMALEDIG!


Inspiratörer

Annica Gustavsson

GymCirkel, Indoor, Mage/Rygg, Kondition/Styrka, TRX Rip


Daniel Haglund

MILONCOACH, Fysioterapeut


Janne strindhag

Cross Escape, Box, KILLERCROSS, GYMCIRKEL, kettlebells


Annika Berglund

Gymcirkel, Indoor, Core Kond/Styrka, Kettlebells, Step, junglesport


Anneli Maria Johnsson

BODYPUMP, GYmCirkel, Indoor, jungle, Core, kettlebells, yoga, kondition/styrka


Emma Donnerstål

BODYPUMP, GymCirkel, Kettlebells


070-9853564

Cecilia Delborn

MindfulnessMeditation, MindfulnessYoga


Nicklas Gräns

GymCirkel


Jan Gustafsson

Cykel


Isabelle Johnsson

CrossCage, Pulsträning. Mage/Rygg


Jessica Richardsson

GymCirkel


Sebastian Balck

Wattbike


Madeleine Karlsson

Gyminstruktör


Camilla Dewerud Magnusson

Cykel, CrossCage, GymCirkel


Katja Öberg

Dans, Step, Kondition/Styrka


Karin Åberg

Gymcirkel


Moa Rörström

CROSSCAMP, CROSSESCAPE, GYMCIRKEL, BOX


Amanda Petersson Snar

Indoor


Josephine Kjellme

Yoga


Johanna Celion

GymCirkel


Jan-Magnus Karlsson

Cykel


Stina Pernbert

GymCirkel, BODYPUMP


Sara Ragnarsson

JungleSport, Cross Escape


Ida Hägerby

Yoga


Linda Nordenhög

Dans, BODYPUMP, GymCirkel


Hanna Petersson

BODYPUMP, GymCirkel, Cykling, Kettlebells


Ingela Johansson

TRX-rip, Gyminstruktör, GymCirkel


Lotta Haglund

Cykling, Indoor, Kettlebells


Henry Björkman

gyminstruktör


Stefan Svensson

GymCirkel, Indoor, TRX Rip


Catarina Redin

GymCirkel, Mage/Rygg, Indoor


JEANETTE HAMN

Gymcirkel, Dans, Konditon/Styrka, Core, Gympa


Klas-Göran Kumlin

cykel, indoor, gymcirkel


Marie Sjö

gymcirkel, crosscage


Anna Persson

CROSS cage, INDOOR, gymcirkel, MAGE/RYGG, Mamma/barn


Micke Johansson

Cykel, Indoor, gymcirkel, kombi


Camilla Ovhagen

Dansfeber, Yoga


Johanna Fransson

Gyminstruktör


Annika Aronsson

bodypump, Gymcirkel, Indoor, Mage/Rygg, Styrka, Core


Åsa Tugetam

Cykel, Gymcirkel, Indoor


Jenny Grindestam

bodypump, cykel


Neea Löfvenberg

GYMCIRKEL


Anna Larsson

Cykling


Amanda Bäck

GymCirkel


Gunilla Carrington

GlobalYoga, Yoga


Sara Hagman

BodyPump, Mage/Rygg, GymCirkel


Anna Malmqvist

GymCirkel


Hanna Canova

Yoga


Johanna Carlsson

gymcirkel harmoni, Jungle, Indoor, BoxMix


Marie Sjöstrand

CYKEL


Bosse Ström

GymCirkel, Indoor, TRX, Mage/Rygg


Emma Wiström

DANS


Jessica Klein

Mix Jympa, GymCirkel Harmoni, Mage/Rygg


Denise Göransson

bodypump, indoor


Reception/Växel

Henry Björkman

malkars nybro


Annica Gustavsson

Anläggningsansvarig Färjestaden

annica@malkars.se
0706-033 434

Sara Malkar

Anläggningsansvarig Ljungbyholm och City


Jessica Klein

Västra


Stefan Svensson

Anläggningsansvarig lindsdal

stefan@malkars.se
0704-168 700

Jeanette Hamn

Malkars Västra


jonathan römberg

malkars västra


Emma Donnerstål

Anläggningsansvarig Nybro

emma@malkars.se
070-9853564

Behandlingar

Peter Broström

Legitimerad Sjukgymnast

info@malkars.se
0722-123 789

Fredrik Berggren

legitimerad Naprapat

fredrik@malkars.se
0706-64 62 97

Maria Ingelsson

Legitimerad Psykolog

maria.i.s@malkars.se
0705-157 012

Maria Heudorf

Viktcoach

maria.h@malkars.se
0733-810 959

Hans Mattsson

Massageterapeut

hans@malkars.se
0706-41 17 75

Jerry brännmyr

Rehabspecialist

info@malkars.se
0480-492929

Anna Holm

Legitimerad fysioterapeut

info@annaholm.se

Personliga tränare

Jesper Johansson

VD / PERSONLIG TRÄNARE

info@jesper-pt.se
0704640868

Jenny Dietrichson

Kostrådgivare

jenny@jesper-pt.se

Mikael Yen

Personlig Tränare

mikael@jesper-pt.se
0738211188

Camilla Karlsson

Personlig Tränare

camilla@jesper-pt.se
0733977773

Andreas Urzander

Personlig Tränare

andreas@jesper-pt.se
0733931816

Daniel Andersson

Personlig Tränare

daniel@jesper-pt.se
0708238321

Claes Pettersson

PERSONLIG TRÄNARE

claes@jesper-pt.se
0707216 679

Maria Samuelsson

PERSONLIG TRÄNARE

maria@jesper-pt.se
0702210132

Administration

janne strindhag

gruppträningskoordinator

janne@malkars.se
0709853674

Ingela Johansson

Administrationsansvarig

ingela@malkars.se
0480-49 29 29

Josefine Nilsson

Fakturahantering

josefine@malkars.se
0480-49 29 29

Lena Löfvenberg Norin

Säljchef & Marknad

lena@malkars.se
0480-49 29 29

Service och underhåll

Natalia Ericsson

LOKALVÅRD


Suthinla Palm

Lokalvård


Danuta Nimcewicz

Lokalvård


Ingrid Löfvenberg

Service och Underhållsansvarig

service@malkars.se
0739-610451

Larz Hult

Service OCH underhåll


0480-49 29 29

Ledning

Anna Roudén

Gruppträningschef

anna.rouden@malkars.se
0739-610 454

Maria Römberg

Produktionschef

maria.romberg@malkars.se
0708-786 705

Lars Malkar

VD

lars.malkar@malkars.se
0480-49 29 29