Här kan du hitta våra underbara medarbetare. Välkommen att kontakta oss!

Telefonnummer till växeln är 0480-49 29 29

Medlemsrådgivare

Emma Donnerstål

Nybro

emma@malkars.se
070-9853564

Johanna Carlsson

Ljungbyholm/ Västra / FaR

johanna@malkars.se
070-3398429

Emelie Elmes

072-3726654

emelie@malkars.se

Annica Gustavsson

Färjestaden

annica.gustavsson@malkars.se
0706-033 434

Stefan Svensson

Lindsdal

stefan.svensson@malkars.se
0704-168 700

Hanna Petersson

nybro

hanna@malkars.se
072-372 66 61

Ingela Johansson

LJUNGBYHOLM / KALMAR VÄSTRA

ingela.johansson@malkars.se
072-3808969

Alexandra Johansson

Kalmar / Färjestaden

alexandra@malkars.se
072-9930806

Inspiratörer

Annica Gustavsson

GymCirkel, Indoor, Mage/Rygg, Kondition/Styrka, TRX Rip


Janne strindhag

Cross Escape, Box, KILLERCROSS, GYMCIRKEL, kettlebells


Annika Berglund

Gymcirkel, Indoor, Core Kond/Styrka, Kettlebells, Step, junglesport


Anneli Maria Johnsson

BODYPUMP, GYmCirkel, Indoor, jungle, Core, kettlebells, yoga, kondition/styrka


Emma Donnerstål

BODYPUMP, GymCirkel, Kettlebells


070-9853564

Cecilia Delborn

MindfulnessMeditation, MindfulnessYoga


Nicklas Gräns

GymCirkel


Jan Gustafsson

Cykel


Isabelle Johnsson

CrossCage, Pulsträning. Mage/Rygg


Jessica Richardsson

GymCirkel


Sebastian Balck

Wattbike


Camilla Dewerud Magnusson

Cykel, CrossCage, GymCirkel


Karin Åberg

Gymcirkel


Moa Rörström

CROSSCAMP, CROSSESCAPE, GYMCIRKEL, BOX


Josephine Kjellme

Yoga


Johanna Celion

GymCirkel


Hanna Petersson

BODYPUMP, GymCirkel, Cykling, Kettlebells


Ingela Johansson

TRX-rip, Gyminstruktör, GymCirkel


Lotta Haglund

Cykling, Indoor, Kettlebells


Henry Björkman

gyminstruktör


Stefan Svensson

GymCirkel, Indoor, TRX Rip


Catarina Redin

GymCirkel, Mage/Rygg, Indoor


JEANETTE HAMN

Gymcirkel, Dans, Konditon/Styrka, Core, Gympa


Klas-göra kumlin

cykel, indoor, gymcirkel


Marie Sjö

gymcirkel, crosscage


Anna Persson

CROSS cage, INDOOR, gymcirkel, MAGE/RYGG, Mamma/barn


Micke Johansson

Cykel, Indoor, gymcirkel, kombi


Camilla Ovhagen

Dansfeber, Yoga


Johanna Fransson

Gyminstruktör


Annika Aronsson

bodypump, Gymcirkel, Indoor, Mage/Rygg, Styrka, Core


Helena Ahlgren

Yoga, Core, Kettlebells, Indoor


Åsa Tugetam

Cykel, Gymcirkel, Indoor


Jenny Grindestam

bodypump, cykel


Neea Löfvenberg

GYMCIRKEL


Anna Larsson

Cykling


Amanda Bäck

GymCirkel


Gunilla Carrington

GlobalYoga, Yoga


Sara Hagman

BodyPump, Mage/Rygg, GymCirkel


Anna Malmqvist

GymCirkel


Hanna Canova

Yoga


Johanna Carlsson

gymcirkel harmoni, Jungle, Indoor, BoxMix


Marie Sjöstrand

CYKEL


Alexandra Johansson

gyminstruktör, gymklass


Bosse Ström

GymCirkel, Indoor, TRX, Mage/Rygg


Emma Wiström

DANS


Mats Griph

Cykel Utomhus, Cykel


Jessica Klein

Mix Jympa, GymCirkel Harmoni, Mage/Rygg


Denise Göransson

bodypump, indoor


Reception/Växel

Henry Björkman

malkars nybro


Annica Gustavsson

Anläggningsansvarig Färjestaden

annica@malkars.se
0706-033 434

Sara Malkar

Anläggningsansvarig Ljungbyholm och City


Jessica Klein

Västra


Stefan Svensson

Anläggningsansvarig lindsdal

stefan@malkars.se
0704-168 700

Jeanette Hamn

Malkars Västra


jonathan römberg

malkars västra


Emma Donnerstål

Anläggningsansvarig Nybro

emma@malkars.se
070-9853564

Hanna Petersson

Malkars Nybro


Behandlingar

Peter Broström

Legitimerad Sjukgymnast

info@malkars.se
0722-123 789

Fredrik Berggren

legitimerad Naprapat

fredrik@malkars.se
0706-64 62 97

Maria Ingelsson

Legitimerad Psykolog

maria.i.s@malkars.se
0705-157 012

Maria Heudorf

Viktcoach

maria.h@malkars.se
0733-810 959

Hans Mattsson

Massageterapeut

hans@malkars.se
0706-41 17 75

Jerry brännmyr

Rehabspecialist

info@malkars.se
0480-492929

Anna Holm

Legitimerad fysioterapeut

info@annaholm.se

Personliga tränare

Jesper Johansson

Vd/PT

info@jesper-pt.se
0704-640 868

Mikael Yen

PT


Claes Pettersson

PT/löptränare

claes@jesper-pt.se
0707-216 679

Camilla Karlsson

PT


Maria Samuelsson

PT

maria@jesper-pt.se
0702-210 132

Andreas Urzander

PT

andreas@jesper-pt.se
0733-931 816

Elin Olofsson

PT

elin@jesper-pt.se
0734-438 870

Daniel Andersson

PT NYBRO / KALMAR

daniel@jesper-pt.se
0480-49 29 29

Administration

janne strindhag

gruppträningskoordinator

janne@malkars.se
0709853674

Ingela Johansson

Administrationsansvarig

ingela@malkars.se
0480-49 29 29

Josefine Nilsson

Fakturahantering

josefine@malkars.se
0480-49 29 29

Lena Löfvenberg Norin

Säljchef & Marknad

lena@malkars.se
0480-49 29 29

Service och underhåll

Natalia Ericsson

LOKALVÅRD


Suthinla Palm

Lokalvård


Danuta Nimcewicz

Lokalvård


Ingrid Löfvenberg

Service och Underhållsansvarig

service@malkars.se
0739-610451

Larz Hult

Service OCH underhåll


0480-49 29 29

Ledning

Anna Roudén

Gruppträningschef

anna.rouden@malkars.se
0739-610 454

Maria Römberg

Produktionschef

maria.romberg@malkars.se
0708-786 705

Lars Malkar

VD

lars.malkar@malkars.se
0480-49 29 29