Här kan du hitta våra underbara medarbetare. Välkommen att kontakta oss!

Telefonnummer till växeln är 0480-49 29 29

Medlemsrådgivare

Emelie Elmes

Kalmar Västra

emelie@malkars.se
0709-542 364

Lotta Haglund

KALMAR VÄSTRA/ NYBRO

lotta.h@malkars.se
0703-47 50 47

Gun-britt Limseth

Varvsholmen/Nybro/ Västra

gunbritt@malkars.se
0722-517 888

Millan Holmström

Nybro/ Kalmar Västra

matilda@malkars.se
0766-27 19 22

Annica Gustavsson

Färjestaden

annica.gustavsson@malkars.se
0706-033 434

Stefan Svensson

Lindsdal

stefan.svensson@malkars.se
0704-168 700

Johanna Nylander

KalmarCity/ Kalmar Västra

johanna.n@malkars.se
0708-116 636

Jessica Klein

MAMMALEDIG

jessica@malkars.se

Inspiratörer

Emma Donnerstål

BODYPUMP, GymCirkel, Kettlebells


Hanna Petersson

BODYPUMP, GymCirkel, Cykling, Kettlebells


Lotta Haglund

Cykling, Indoor, Kettlebells


Gun-Britt Limseth

GymCirkel, GymCirkel-Harmoni, GyllenePaus 60+


Millan Holmström

Gyminstruktör, Gymklass


Annica Gustavsson

GymCirkel, Indoor, Mage/Rygg, Kondition/Styrka, TRX Rip


Stefan Svensson

GymCirkel, Indoor, TRX Rip


Jessica Klein

Mammaledig


Anna Larsson

Cykling


Hanna Canova

Yoga


Mathilda Forsby

YOGA, bodypump, core, gymcirkel, Born to Move, Crosscage


Bosse Ström

GymCirkel, Indoor, TRX, Mage/Rygg


Anneli Maria Johnsson

BODYPUMP, GYmCirkel, Indoor, jungle, Core, kettlebells, yoga, kondition/styrka


Emma Wiström

DANS


Denise Göransson

bodypump, indoor


Reception/Växel

Annica Gustavsson

Anläggningsansvarig Färjestaden

annica@malkars.se
0706-033 434

Mathilda Forsby

Reception västra


Emma Donnerstål

Anläggningsansvarig Nybro


Hanna Petersson

Reception Nybro


Behandlingar

Peter Broström

Legitimerad Sjukgymnast

info@malkars.se
0722-123 789

Fredrik Berggren

Naprapat

fredrik@malkars.se
0706-64 62 97

Maria Ingelsson

Legitimerad Psykolog

maria.i.s@malkars.se
0705-157 012

Maria Heudorf

Viktcoach

maria.h@malkars.se
0733-810 959

Daniel Karlsson

Massageterapeut

daniel@malkars.se
0701-44 55 55

Hans Mattsson

Massageterapeut

hans@malkars.se
0706-41 17 75

Hans Mattsson

Massageterapeut


Personliga tränare

Jesper Johansson

Vd/PT

info@jesper-pt.se
0704-640 868

Claes Pettersson

PT/löptränare

claes@jesper-pt.se
0707-216 679

Maria Samuelsson

PT

maria@jesper-pt.se
0702-210 132

Andreas Urzander

PT

andreas@jesper-pt.se
0733-931 816

Elin Olofsson

PT

elin@jesper-pt.se
0734-438 870

Daniel

PT

daniel@jesper-pt.se
0480-49 29 29

Administration

Ingela Johnsson

Administrationsansvarig

ingela@malkars.se
0480-49 29 29

Josefine Nilsson

Fakturahantering

josefine@malkars.se
0480-49 29 29

Lena Löfvenberg Norin

Säljchef & Marknad

lena@malkars.se
0480-49 29 29

Service och underhåll

Suthinla Palm

Lokalvård


Danuta Nimcewicz

Lokalvård


Ingrid Löfvenberg

Service och Underhållsansvarig

service@malkars.se
0480-49 29 29

Larz Hult

Service OCH underhåll


0480-49 29 29

Ledning

Lars Malkar

VD

lars.malkar@malkars.se
0480-49 29 29

Anna Roudén

Gruppträningschef

anna.rouden@malkars.se
0739-610 454

Maria Römberg

Produktionschef

maria.romberg@malkars.se
0708-786 705