Här kan du hitta våra underbara medarbetare. Välkommen att kontakta oss!

Telefonnummer till växeln är 0480-49 29 29

Medlemsrådgivare

Robin Strelitz

Kalmar Västra / VARVSHOLMEN

robin@malkars.se
076-339 82 18

Emma Donnerstål

Nybro

emma@malkars.se
070-9853564

Henry Björkman

NYBRO / KALMAR

henry@malkars.se
072-3726654

Hanna Petersson

nybro

hanna@malkars.se
072-372 66 61

Mikael Yen

CITY / VÄSTRA / VARVSHOLMEN

mikael@malkars.se
0738211188

Ingela Johansson

LJUNGBYHOLM / KALMAR VÄSTRA

ingela.johansson@malkars.se
072-3808969

Lotta Haglund

KALMAR VÄSTRA / varvsholmen

lotta.h@malkars.se
0703-47 50 47

Johanna Emanuelsson

Kalmar Västra / Ljungbyholm / FYSISK AKTIVTET PÅ RECEPT

johanna@malkars.se
070-3398429

Annica Gustavsson

Färjestaden

annica.gustavsson@malkars.se
0706-033 434

Stefan Svensson

Lindsdal

stefan.svensson@malkars.se
0704-168 700

Emelie Elmes

Mammaledig


Jessica Klein

MAMMALEDIG

jessica@malkars.se

Inspiratörer

Sebastian Balck

Wattbike Pro, Wattbike Pro Test


Janne strindhag

Cross Escape, Box, KILLERCROSS, GYMCIRKEL, kettlebells


Annika Berglund

Gymcirkel, Indoor, Core Kond/Styrka, Kettlebells, Step, junglesport


Anneli Maria Johnsson

BODYPUMP, GYmCirkel, Indoor, jungle, Core, kettlebells, yoga, kondition/styrka


Emma Donnerstål

BODYPUMP, GymCirkel, Kettlebells


070-9853564

Mikael Yen

Cross Escape, Gyminstruktör


Cecilia Delborn

MindfulnessMeditation, MindfulnessYoga


Hanna Petersson

BODYPUMP, GymCirkel, Cykling, Kettlebells


Lotta Haglund

Cykling, Indoor, Kettlebells


Annica Gustavsson

GymCirkel, Indoor, Mage/Rygg, Kondition/Styrka, TRX Rip


Stefan Svensson

GymCirkel, Indoor, TRX Rip


Anna Larsson

Cykling


Hanna Canova

Yoga


Bosse Ström

GymCirkel, Indoor, TRX, Mage/Rygg


Emma Wiström

DANS


Ingela Johansson

TRX-rip, Gyminstruktör, GymCirkel


Catarina Redin

GymCirkel, Mage/Rygg, Indoor


JEANETTE HAMN

Gymcirkel, Dans, Konditon/Styrka, Core, Gympa


Klas-göra kumlin

cykel, indoor, gymcirkel


Marie Sjö

gymcirkel, crosscage


Micke Johansson

Cykel, Indoor, gymcirkel, kombi


Anna Persson

CROSS cage, INDOOR, gymcirkel, MAGE/RYGG, Mamma/barn


Annika Aronsson

bodypump, Gymcirkel, Indoor, Mage/Rygg, Styrka, Core


Åsa Tugetam

Cykel, Gymcirkel, Indoor


Jenny Grindestam

bodypump, cykel


Neea Löfvenberg

GYMCIRKEL


Johanna Emanuelsson

gymcirkel harmoni, Jungle, Indoor


Henry Björkman

gyminstruktör


Mats Griph

Cykel Utomhus, Cykel


Jessica Klein

Mammaledig


Millan Holmström

Gyminstruktör


Denise Göransson

bodypump, indoor


Reception/Växel

Annica Gustavsson

Anläggningsansvarig Färjestaden

annica@malkars.se
0706-033 434

Stefan Svensson

Anläggningsansvarig lindsdal

stefan@malkars.se
0704-168 700

Jeanette Hamn

Malkars Västra


Linnea Hamn

malkars västra


jonathan römberg

malkars västra


Sara Malkar

Anläggningsansvarig City


Henry Björkman

malkars nybro


Emma Donnerstål

Anläggningsansvarig Nybro

emma@malkars.se
070-9853564

Hanna Petersson

Malkars Nybro


Behandlingar

Peter Broström

Legitimerad Sjukgymnast

info@malkars.se
0722-123 789

Fredrik Berggren

legitimerad Naprapat

fredrik@malkars.se
0706-64 62 97

Maria Ingelsson

Legitimerad Psykolog

maria.i.s@malkars.se
0705-157 012

Maria Heudorf

Viktcoach

maria.h@malkars.se
0733-810 959

Hans Mattsson

Massageterapeut

hans@malkars.se
0706-41 17 75

Jerry brännmyr

Rehabspecialist

info@malkars.se
0480-492929

Anna Holm

Legitimerad fysioterapeut

info@annaholm.se

Personliga tränare

Jesper Johansson

Vd/PT

info@jesper-pt.se
0704-640 868

Claes Pettersson

PT/löptränare

claes@jesper-pt.se
0707-216 679

Maria Samuelsson

PT

maria@jesper-pt.se
0702-210 132

Andreas Urzander

PT

andreas@jesper-pt.se
0733-931 816

Elin Olofsson

PT

elin@jesper-pt.se
0734-438 870

Daniel Andersson

PT NYBRO / KALMAR

daniel@jesper-pt.se
0480-49 29 29

Mikael Yen

PT


Camilla Karlsson

PT


Administration

janne strindhag

gruppträningskoordinator

janne@malkars.se
0709853674

Ingela Johansson

Administrationsansvarig

ingela@malkars.se
0480-49 29 29

Josefine Nilsson

Fakturahantering

josefine@malkars.se
0480-49 29 29

Lena Löfvenberg Norin

Säljchef & Marknad

lena@malkars.se
0480-49 29 29

Service och underhåll

Suthinla Palm

Lokalvård


Danuta Nimcewicz

Lokalvård


Natalia Ericsson

LOKALVÅRD


Ingrid Löfvenberg

Service och Underhållsansvarig

service@malkars.se
0739-610451

Larz Hult

Service OCH underhåll


0480-49 29 29

Ledning

Lars Malkar

VD

lars.malkar@malkars.se
0480-49 29 29

Anna Roudén

Gruppträningschef

anna.rouden@malkars.se
0739-610 454

Maria Römberg

Produktionschef

maria.romberg@malkars.se
0708-786 705